Dom 340m2 z dużą działką 10788 m2 - REDA

lokalizacja: Reda, Łososiowa

4 790 000 PLN

444 PLN / m2

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ duża działka o powierzchni 10 788 m2 z posadowionym na niej dużym domem o łącznej powierzchni użytkowej 340 m2. Działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Reda. Nieruchomość gruntowa składa się z czterech działek 52/6, 51/7, 51/21, 51/24 - wymiary działki 68x158m.

ATUTY:
- duży potencjał inwestycyjny
- świetna lokalizacja 
- bezpośredni dostęp do rzeki REDA (możliwość organizacji spływów kajakowych)
- duża powierzchnia działki z możliwością podziału

DOM SKŁADA SIĘ Z:
PARTER - 2 pokoje, kuchnia, pralnia, kotłownia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wiatrołap
PODDASZE - 3 pokoje, łazienka

Zabudowa działki na cele usługowo-mieszkaniowe oznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (20MN,U) - łączna powierzchnia 7416 m2 (30% powierzchni zabudowy, max. wysokość budynków do 10m, kondygnacje nadziemne - 2 ,dopuszcza się się realizację kondygnacji podziemnych, dachy płaskie o dowolnych kształtach i pokryciu połaci lub strome, dwu-, cztero- lub wielospadowe, o nachyleniu głównych połaci dachowych do 30 stopni). Dopuszcza się usługi agroturystyczne.

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA:
- działka nr.51/7 powierzchnia 5 373 m2 (w całości objęta MPZP teren 20MN,U)
- działka nr.52/6 powierzchnia 73 m2 (w całości objęta MPZP teren 20MN,U )
- działka nr.51/24 powierzchnia 2 614 m2 (w tym 1 970 m2 objęte MPZP teren 20MN,U, natomiast 644 m2 - 18US teren sportu i rekreacji)
- działka nr.51/21 powierzchnia 2 692 m2 (MPZP - 18US - teren sportu i rekreacji)

Działka jest płaska i ogrodzona. Druga linia zabudowy od ul. Wejherowskiej w miejscowości Reda.

Prawie 70% powierzchni z pośród czterech działek, które są na sprzedaż objęte jest zabudową mieszkaniowo-usługową, natomiast niewiele ponad 30% to teren przeznaczony pod usługi sportu i rekreacji.

Północna granica nieruchomości kończy się na rzece REDA - BEZPOŚREDNI dostęp do rzeki. Rzeka Reda jest połączona z Zatoką Gdańską, tak więc istnieje możliwość organizacji spływów kajakowych, podczas których można dopłynąć do m.in. miejscowości Rewa z malowniczym Cyplem Rewskim i pięknym widokiem na całą mierzeje Helską.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO:
Oznaczenie 20MN,U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej. Nie ustala się proporcji pomiędzy zabudową mieszkaniową jednorodzinną i zabudową usługową. Obowiązuje zakaz realizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży jednego obiektu powyżej 2000m2 . Dopuszcza się realizację wolnostojących budynków gospodarczych i garaży. Dopuszcza się zachowanie, rozbudowę, nadbudowę, przebudowę lub zmianę sposobu użytkowania zabudowy siedliskowej, w tym agroturystyki. Dopuszcza się zachowanie, rozbudowę, nadbudowę, przebudowę lub zmianę sposobu użytkowania zabudowy obiektów przemysłowych, składów i magazynów.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.