Zanim wybierzesz biuro nieruchomości, SPRAWDŹ:


1. Czy możesz sam sprzedać swoją nieruchomość bez ponoszenia dodatkowych kosztów?
Wiele agencji nieruchomości w swoich umowach posiada zapisy, które nie pozwalają na sprzedaż samodzielną. Z nami rozliczysz się dopiero jeśli, klient przeprowadzony przez nas KUPI Twoją nieruchomość.

2. Kiedy następuje rozliczenie z agencją?
Zdarza się, że biura żądają 100% wynagrodzenia przy umowie przedwstępnej, przy której nie wiadomo jeszcze czy dojdzie do umowy końcowej. My rozliczamy się 50% na 50% (przy umowie przedwstępnej i przy umowie końcowej) lub 100% przy umowie końcowej w zależności od preferencji klienta.

3. Czy są jakieś koszty jeśli wypowiesz umowę?
Niektórzy pośrednicy swoje wynagrodzenie traktują jak taryfę w taksometrze "od wezwania licznik tyka". Nie u nas! Z nami płacisz TYLKO przy SPRZEDAŻY.

4. Jak długi jest okres wypowiedzenia umowy?
Koniecznie zwróć uwagę, na okres wypowiedzenia. Czasami firmy mają bardzo długi okres wypowiedzenia sięgający nawet 6 miesięcy! U nas okres wypowiedzenia to 2 TYGODNIE, po tym czasie umowa przestaje obowiązywać.

5. Czy ubezpieczenie OC pośrednika przewyższa wartość mieszkania?
Pamiętaj, że ubezpieczenie OC pośrednika jest Twoją ochroną przed ewentualnymi błędami! Jeśli ubezpieczenie jest minimalne (tj. 25 tys. euro) nie pokryje ono w całości roszczeń, jakie mogą wyniknąć przy błędach przy sprzedaży mieszkania.

6. Czy wybrane przez Ciebie biuro współpracuje z innymi biurami?
Jeśli biuro, które wybrałeś zamyka się na współpracę z innymi biurami, Ty jako sprzedający nieruchomość zamykasz się na klientów, którzy współpracują z innymi biurami, co przekłada się na utrudnianie sobie sprzedaży. My współpracujemy i ponadto dzielimy się wynagrodzeniem.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.