600 m do jeziora/Regularny kształt/Duża działka

lokalizacja: Nowy Bukowiec

125 000 PLN

96 PLN / m2

Opis nieruchomości

SZUKASZ IDEALNEGO MIEJSCA DLA POSTAWIENIA SWOJEGO NOWEGO DOMU?

ATUTY:

- cicha i spokojna okolica
- położenie w niedalekiej odległości do jeziora - zaledwie 600 m


DZIAŁKA: na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Nowy Bukowie (gmina Stara Kiszewa) miejscowości położonej 11 km od Kościerzyny, 40 km od Kartuz i 60 km od Gdańska. Dzięki niedalekiej odległości dojazd z miejscowości Nowy Bukowiec do wyżej wymienionych miejscowości dojazd autem zajmuje przy normalnym natężeniu ruchu odpowiednio 10 min, 40 min i 1 h do Gdańska z tego też względu jest to świetne miejsce, aby służyć za tak zwaną "sypialnię" dla kogoś kto na co dzień pracuje w Gdańsku, Kartuzach lub Kościerzynę. Stanowi również świetną alternatywę dla kogoś kto chciałby poza miastem wybudować swój drugi dom.

Powierzchnia działki wynosi 1305 m2 - wystarczająco dużo, aby postawić przestronny dom i móc cieszyć się z miejsca do wypoczynku jakim jest ogród i podwórko. Miejsce to jest idealne dla kogoś ceniącego sobie ciszę i spokój, a jednocześnie bliskie położenie do Gdańska czy Pruszcza Gdańskiego. Dodatkowym atutem jest fakt, że niedaleko w drodze dostępne są wszystkie media.

Działka ma kształt trapezu, a jej przybliżone wymiary to 42,5m x 5,6m x 5,2m x 22m x 49,25m x 21,74m


ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.