Gdańsk, Brzeźno - obiekt mieszkalno-usługowy

lokalizacja: Gdańsk, Gdańska

5 999 000 PLN

4 970 PLN / m2

Opis nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ została zbudowana w 1994 roku. Obiekt składa się z dwóch części: mieszkalna oraz mieszkalno-usługowa. Działka jest świetnie położona, dzielnica Brzeźno przy ulicy Gdańskiej około 900 metrów od morza.

Obiekt umiejscowiony jest na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 1207,00 m2 (wymiary około 40x30 metrów). Powierzchnia całkowita budynku to około 812 m2. Działka jest ogrodzona i przystosowana pod usługi mieszkalne - wynajem krótko lub długoterminowy. Na działce posadowiony jest garaż z szerokim wjazdem.

POZIOM -1 (Piwnica) - 269,57 m2
PARTER - 261,70 m2
I PIĘTRO - 240,69 m2
PODDASZE - 40,99 m2

Nieruchomość wyposażona jest w dwu-funkcyjny piec gazowy odpowiedzialny za ogrzewanie obiektu oraz ciepłą wodę. Instalacja elektryczna jest miedziana wyposażona w tzw. "SIŁĘ". Nieruchomość nie podlega miejscowemu planu zagospodarowania przestrzennego.

Dostępność: do uzgodnienia.

Wyposażenie pokoi mieszkalnych zawarte jest w cenie nieruchomości.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- działka z nieruchomością idealna pod inwestycje
- tylko 900 metrów pieszo do linii brzegowej
- działka o powierzchni ponad 1200 m2
- lokalizacja - prestiżowe miejsce (na przeciwko deweloper INVEST COMFORT jest w trakcie budowy inwestycji "Gdańska" gdzie ceny 3-pokojowego mieszkania są w przedziale 1 040 - 1 380 tys. PLN)

LOKALIZACJA OBIEKTU: Gdańsk, Brzeźno ul. Gdańska. Wokół niska zabudowa usługowo-mieszkalna. Bardzo dobry dostęp do punktów usługowych takich jak: sklepy spożywcze (Biedronka, Lidl, Żabka), szkoły, przedszkola, apteki, restauracje oraz banki. W pobliżu nieruchomości deweloper Invest Komfort jest w trakcie budowy czterech budynków o nazwie "Gdańska", będzie to prestiżowa i wykonana w wysokim standardzie inwestycja podnosząca wartość nieruchomości w pobliżu.

KOMUNIKACJA: przystanek autobusowy znajduje się około 200 metrów od nieruchomości. W odległości 900 metrów plaża (11 minut pieszo).

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.